Türkiye / Freelance / Homeoffice

Haftaiçi 08.00-16.00 Haftasonu 13.00-15.00


İlk Sayfa veya İlk Sırayı Garanti ediyor musunuz?

Arama motorlarının çalışma şekli sürekli değişebilir , güncellenebilir. GDMedya.net sürekli olarak güncel kalan bir SEO ajansıdır. Ancak unutmayın ki size kimse ilk sırayı garanti edemez. Bizim SEO çalışmalarımız yükseliş garantilidir..

SEO Çalışmasının Bize Maliyeti Ne Olur?

Bu sorunun cevabı şu anda nerede ve nasıl olduğunuza ; Nerede ve nasıl olmak istediğinize bağlı bir sorudur. Bu sorunun cevabını yaklaşık 30 günlük bir analiz ve inceleme ile belirleyebiliriz. Ancak daha önce çalışma yaptığımız bir sektör ise bunun cevabını 3 saat içerisinde size vereceğiz..


Önce İş (Yükseliş) Sonra Ödeme Yapabilir Miyim?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi SEO’da size kimse herhangi bir konumu garanti edemez. Sorunun cevabına gelirsek ; Siz hangi sektörde yer alıyorsunuz? Örneğin E-Ticaret , kişiye ürünü gönderiyorsunuz , beğenirse alıyor ve ücretini veriyor beğenmezse 14 gün içinde iade ediyor. Siz de çalışmadığınız türü lütfen bizden istemeyiniz. SEO ciddi bir bilgi birikimi , deneyim ve emeğe karşılık bir işlemdir. Sonuçlar için değil emek için ödeme yapacaksınız. An ve an size sitenizin durumunu gösteren bildirimler göndereceğiz ve isteğe bağlı , standart olarak sunduğumuz raporlar ile sizi haberdar edeceğiz. Siz de yükselişe tanıklık edeceksiniz.

Daha Önce SEO Yaptırdım Ama Bir İşe Yaramadı

Daha önce sizinle çalışan kişiler adına üzgünüz. Her ne kadar olumsuz olarak da düşünseniz bu olumlu bir durumdur. Bir web sitesinde SEO sonrasında bir etkileşim kaydedilmediyse mutlaka gözden kaçan , unutulan veya eksik yapılan bir alan vardır. Sizin için tespit edip en iyi şekilde yapılandıracağımızdan emin olabilirsiniz.


Reklam Yerine SEO Mu Tercih Etmeliyiz?

Reklamlar yüzyıllardır alışageldik bir sektör haline geldi. Pazarlamanın türüne göre ki bizim alanımız dijital , hızlı dönüş elde edebileceksiniz. Ancak reklamlar size sürekli ve devamlı olarak maliyet oluşturacaktır. SEO ile bunu aklınızdan çıkarın! Belirli veya istenilen seviyenin ardından size sadece işinize odaklanmak kalıyor. Reklam düştü! Çıktı! Battı! derdi yok!

Sosyal medya yönetimi gibi konularda ne gibi çözümler sunabilirsiniz?

Söz konusu sosyal medya yönetimi ise sizlerin isteğine göre özel bir plan çıkartıyoruz. Akabinde bununla beraber ilerliyoruz.

Sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

Goodest Digital iş ortakları için onlarca çözüm arasından en uygun olanı bulup sunar. Tam performanslı dijital pazarlama ajansı

yonetim@gdmedya.net
(90) 554 148 2337